Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

ZORCA Limited.

“Sanatı ve tekniği ustalıkla işliyoruz…”
2013 yılında küçük ölçekte bir mimarlık şirketi olarak kurulduk. Fakat zamanla diğer aile üyelerinin de iştirakiyle otomotiv ve gıda alanlarında da faaliyet göstermeye başladık.

Ana faaliyet alanımız mimarlık ve inşaattır.
Orta ölçekli bir aile şirketiyiz. Daha çok butik ve orta ölçekli projelerde yer almaktayız.
Keşif ve fikir alışverişi aşamasında bir ücret talep etmiyoruz.
Proje tasarımı ve modelleme çok zaman ve emek istediği için ilk defa çalıştığımız müşterilerimizden cüzzi bir ücret talep ediyoruz. Fakat tasarlanan projeyi onayladığınız zaman alınan ücret projenin toplam bedelinden düşülüyor.
Evet. Sadece proje tasarımı hizmeti vermekteyiz. Projenizi 2 boyutlu ve 3 boyutlu olarak modelleyip uygulama paftalarını size teslim ediyoruz. Projenizi kendi ekibinize yaptırabilirsiniz.

Hayır. Fiyatlandırma tamamen projenin mekanın şekline, tasarıma ve müşteri ile olan ikili ilişkilerimize göre yapılıyor.

Bünyemizdeki ustalarımıza ilaveten projenin durumuna göre destek aldığımız iş ortaklarımız bulunmaktadır.
Fiyatlandırma politikamız oldukça şeffaftır. Yapılan bütün işlemler, malzemeler ve bedelleri kalem kalem size aktarılır. Yapılan bütün işlemlerden ve projenin durumundan haberdar edilirsiniz.

Bizim için prestij, karşılıklı güven ve iyi niyet her şeyin üstündedir. Daha fazla kazanma hırsı için asla bu ilkelerimizden vazgeçmeyiz.
Proje teslim süresi projenin yerine, büyüklüğüne, kullanılan malzemelerin tedarik sürelerine, değişkenlerine ve tasarımın zorluk derecesine göre değişmektedir. Sizi memnun edecek şekilde karşılıklı olarak müzakere edilmektedir.

Bizimle iletişime geçin.

Lütfen her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçin. En kısa süre içerisinde geri dönüş yapacağız.

Yukarı